Koš myšlenek

Zavři oči a otevři mysl. Co vidíš?

19. prosince 2012 v 14:42 | Emily
Koukám, že zase vymysleli téma spíše duchovní, ale jak se k tomu nějak vyjádřit? Je to zajímavé téma a po pravdě řečeno ani nevím co si mám o tom myslet. Ale dobrá něco na tom je. Měli by jsme se nad tím kapku zamyslet a zastavit. Asi si to vůbec neuvědomujete, ale Vánoce a prostě všechny tyto svátky jsou k tomu abychom zastavili, podívali se za sebe, odpočinuli a hlavně uvědomili, že život není jenom o peněz.. Dobrá asi už jsou důležité ale jsou jenom částí našeho štěstí. Náš život by měl být bohatý ve všech směrech. Od peněz až po lásku a to má málo lidí. Avšak Vánoce, Velikonoce a všechny tyto svátky nám umožňují se nad tím zamyslet, ale většina dospívajících dětí (samo, že mezi ně patřím taky, ale na rozdíl od nich si to uvědomuji)myslí jenom na to, že o vánocích dostanou dárky a ne jenom nějaká maličkosti, ale veliké dárky za tisíce. (ano popravdě taky mám velká přání od rodičů, ale není to jenom to myslím i na jiné a víc krásnější dárky než je tablet a iPhone. O vánocích by měli být rodiny spolu, obdarovat se malými dárečky, které nám po celí rok připomínají tu dotyčnou osobu a užít si nezapomenutelné chvíle sám se sebou. Dik je tolik věcí, které můžeš zkusit. Třeba jóga, si to nevíte a znáte toto slovo jenom z filmů, nebo jak to říkají namyšlené fifleny a tím se toto slovo dost zošklivilo. Ale ve skutečnosti je Jóga pro srovnání těla a duše. Nechci to tu moc rozebírat to někdy jindy, ale abych to zkrátila LIDÉ BY SI MĚLI UŽÍVAT ŽIVOTA PLNÝMY DOUŠKY, ABY SI SVŮJ ŽIVOT UŽILI. TUTU MOŽOST NÁM DÁVAJÍ SVÁTKY, ABY I TI NEJVĚTŠÍ WORKOHOLICI MĚLI CHVILKU ČAS NA ŽIVOT......
S pozdravem a s úsměvem
Emily
(obrázek jsem vyfotila já, je zakázáno kopírovat text i obrázek)

Noční tvorové

10. prosince 2012 v 17:54 | Emily
Uslyším toto slovo a hned si připravím nějaké bytosti, které my nevidíme, ale potom mě napadla jedna hrůzostrašná myšlena kdo je podle mě noční tvor. Ne nebojte se nebude to žádný démon nebo ďábel, ale mi. Totiž oni! Když jsem občas šla už za tmy domů uviděla jsem spousty nočních tvorů. Přešla jsem jednu ulici a tak se krčil nějaký pán s cigaretou v puse a flaškou alkoholu v ruce. Mohli by jsme mu říkat třeba Hejkal Becherovka. Jdu tedy dál a potkám na jedné zastávce ležet na lavičce nějakého bezdomovce jak se třese zimou a slzy mu padají po tváři. Člověku se podlomí kolena, když si představí to bolest toho člověka. Otázka je zda si to způsobil sám a jestli toho lituje. Určitě bych jim ráda pomohla, ale znáte to dáš člověku peníze. Tím mu dáš jídlo na jeden den, ale on potřebuje jíst i další den. A proto je takováto pomoc bezmocná. Nebudeme to rozebírat pojmenuji ho Smutný Kostráč. Ohlédnu se za sebe a tam nějaká mladá holka celá rozhyhňaná a sfetovaná se potácí na jednom metru čtverečným a právě žije v jiném světě. Pojmenuji jí Ztracená Bludička a už se dostávám domů a najednou uvidím jak kolem mě proběhne nějaký těžce nemocný člověk co má sundané kalhoty a člověk mu vidí i tam kam nechce. Pojmenuji ho Blázniví Naháč a odemykám dveře od baráčku. Před prahem odkopnu cigaretu co ji někdo hodil k nám a raději skočím do vany a začnu relaxovat.

Takže jaké noční stvoření jsem potkala?

Hejkal Becherovka, Smutný Kostráč, Ztracená Bludička, Blázniví Naháč

No je to smutné když se nad tím zamyslíme, že? Ale je to na nás pokud to chceme změnit musíme začít u sebe. Myslíte si, že vám tyto ovabné látky pomohou, že učení je pro šprty a že se nemoci všeho druhu nedají léčit? (ano některé věci bohužel nejdou, ale pokud zastihneme něco v čas vše dokážeme vrátit na správnou kolej.

Emily

Hledám šikovnou grafičku

9. prosince 2012 v 10:04 | Emily
Ahojky moji čtenáři,
potřebuji velkou pomoc. Jak jste si jistě museli všimnout mám otřesný menu. Design jsem si sice dělala sama, ale to menu potřebuje vylepšit a to žalostně. A proto svolávám všechny šikovné grafičky, které byly tak ochotné a udělali by mi hezké menu. Potřebovala bych tak:
  • Rubriky
  • Koš
  • Informace
  • Novinky
Může to být i anglicky napsané.
Pozadí položek by mohli být jako celá stránky takže barva: E5E5E5
Pokud by byl někdo tak ochotný tak napiště do komentářů svůj blog nebo spíš e-mail a já vám napíšu a domluvíme se. Budete napsaní v zápatí jako autorky nemu. Také poděkování v článku. děkuji :)

Pozadí na blog

8. prosince 2012 v 21:39 | Emily

Našla jsem pár textur, které se mohou dávat vedle sebe a stále budou do sebe zapadat :)

 
 

Reklama